Comisia de informatica si tehnologii

 

Membri


Nume Specialitate Grad Statut Responsabil
Capangi Mihaela Elena Informatica I Titular Responsabil catedra
Ceteras-Maties Anamaria Terezia Informatica II Titular
Pastina-Szabo Gyongyi Iuliana Educatie tehnologica I Titular
Roman Ramona Loredana Informatica Definitivat Suplinitor

Activitati


1. Atelier de programare: IXA - Marti, 14-16; XA - Miercuri, 14-15.30 (C#); XIA, XA, XIA - Joi, 14-17

2. Grupa de excelenta la gimnaziu: VA - Marti, 13-15

Rezultate olimpiada 2015-2016


Nr.crt Elev Clasa Disciplina Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 KISS CLAUDIU FLORIN XI A INFORMATICA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
2 STAN ANDREI XI A TEHNOLOGIA INFORMATIEI CAPANGI MIHAELA PREMIUL II

Arhiva olimpiade


2014-2015

Rezultate concursuri 2015-2016


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 KISS CLAUDIU XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL I Calificare la faza na?ional? – august 2016 MENTIUNE FAZA NATIONALA
2 MANZAT ALINA IX A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIU SPECIAL
3 PASCA MARIA IX A Concursul INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL III
4 PASCA MARIA IX A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIU PENTRU ORIGINALITATE
5 BOLDOR IOANA DORIANA X A Concursul National de Istorie si societate în dimensiune virtuala ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
6 ITU BIANCA X A Concursul National de Istorie si societate in dimensiune virtuala ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
7 POP IONELA DENISA X A Concursul Na?ional de Istorie ?i societate în dimensiune virtual? ALM??AN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
8 POP IONELA DENISA X A Concursul Na?ional de Istorie ?i societate în dimensiune virtual? ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
9 SILAGHI ARCADIS X A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL I
10 COSTENAR GABRIEL XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
11 COSTENAR GABRIEL XI A Concursul INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
12 KISS CLAUDIU XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL I Calificare la faza nationala – august 2016
13 KISS CLAUDIU XI A Concursul Interjude?ean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA MENTIUNE
14 KISS CLAUDIU XI A Concursul Interjudetean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA MENTIUNE
15 SIPOS EDUARD XI A Concursul de Programare CATALYST CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL III
16 STAN ANDREI XI A Concursul Interjudetean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL I
17 STAN ANDREI XI A CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
18 STAN ANDREI XI A CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
19 STAN ANDREI XI A Concurs INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL II

Arhiva concursuri


2014-2015