Rezultate la concursuri scolare

 

 

Rezultate concursuri 2015-2016


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 ECHIPA LAPI (10 eleve) VII-VIII CHIRA LAUREN?IA RODICA PREMIUL I PREMIUL I (medalie de aur)
2 ECHIPA LAPI (10 eleve) VII-VIII CHIRA LAUREN?IA RODICA PREMIUL I PREMIUL I (medalie de aur)
3 BELU IOANA ALEXANDRA VIII B CHERECHE? NICOLETA-CORINA PREMIUL I PREMIUL SPECIAL
4 BELU IOANA ALEXANDRA VIII B CHERECHE? NICOLETA-CORINA PREMIUL I PREMIUL SPECIAL
5 KISS CLAUDIU XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL I Calificare la faza na?ional? – august 2016 MENTIUNE FAZA NATIONALA
6 GRO?AN ANDREI C?T?LIN XII D CRE? IOAN- VIOREL PREMIUL I DIPLOM? DE PARTICIPARE
7 GRO?AN ANDREI C?T?LIN XII D CRE? IOAN- VIOREL PREMIUL I DIPLOM? DE PARTICIPARE
8 COLECTIV DE REDAC?IE Pintya Teodora XI B Todoru? Olivia XI B S?tmar Daniel XI C CONCURS NA?IONAL DE REVISTE ?COLARE REVISTA ADOLESCEN?II TURI VASILE TIBERIU MENTIUNE
9 ECHIPAJ LICEU Concurs ,,Sanitarii Priceputi” MOLDOVAN MARIA GABRIELA PREMIUL II
10 TODEREAN LIANA SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs national scolar interdisciplinar PLATON CORNELIA PREMIUL I
11 TODEREAN LIANA SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar PLATON CORNELIA PREMIUL I
12 MANZAT ALINA IX A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIU SPECIAL
13 PASCA MARIA IX A Concursul INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL III
14 PASCA MARIA IX A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIU PENTRU ORIGINALITATE
15 ECHIPAJ LAPI IX-XII Concurs ,,Cu viata mea apar viata” MARTONOS IOSIF PREMIUL II
16 ABRUDAN MARIA V A SECTIUNEA DESEN Festivalul de Teatru Francofon pentru Elevi- FRANTHOUSIASME POP SILVIA PREMIUL I
17 POP PAUL V A SECTIUNEA DESEN Concursul NaTional de Educatie pentru mediu David împotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
18 ECHIPA GIMNAZIU V-VIII Concurs Sanitarii Priceputi BUTUZA RAMONA MARIANA MENTIUNE
19 VAIDA ANGELA VII A SEC?TIUNEA PICTURA Concursul National de Educatie pentru mediu David impotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
20 VAIDA ANGELA VII A SECTIUNEA PICTURA Concursul National de Educatie pentru mediu David impotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
21 URIAN ALEXANDRU VII B Concursul ,,Stiu, particip, castig” POP SILVIA PREMIUL II
22 HOZA OANA VIII A SECTIUNEA ARTA PLASTICA Concursul ,,Stiu, particip, castig” POP SILVIA PREMIUL II
23 TOMAI COSMIN VIII A SECTIUNEA PICTURA Concursul National de Educatie pentru mediu David Impotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
24 BOLDOR IOANA DORIANA X A Concursul National de Istorie si societate în dimensiune virtuala ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
25 ITU BIANCA X A Concursul National de Istorie si societate in dimensiune virtuala ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
26 POP IONELA X A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
27 POP IONELA DENISA X A Concursul Na?ional de Istorie ?i societate în dimensiune virtual? ALM??AN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
28 POP IONELA DENISA X A Concursul Na?ional de Istorie ?i societate în dimensiune virtual? ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
29 SATMAREAN TIMEIA X A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
30 SILAGHI ARCADIS X A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL I
31 TEOCAN ANCA LARISA X A CHIRILA MARIUS OVIDIU PREMIUL II
32 TEOCAN ANCA LARISA X A CHIRIL? MARIUS OVIDIU PREMIUL II
33 TROMBITAS RICHARD X A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaz? cu scop” – concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MEN?IUNE
34 TROMBITAS RICHARD X A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaz? cu scop” – concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MEN?IUNE
35 VANCEA CATALIN SEPTIMIU X A Concursul interjudetean de matematica si informatica ,,Marian Tarina” CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
36 FRENTIU DANIELA X B SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
37 BUMB ANAMARIA XI A SECTIUNEA ARTA FOTOGRAFICA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
38 COSTENAR GABRIEL XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
39 COSTENAR GABRIEL XI A Concursul INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
40 COSTENAR GABRIEL XI A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL III
41 COSTENAR GABRIEL XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL III
42 CREMENE MARIUS XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
43 KISS CLAUDIU XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
44 KISS CLAUDIU XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL I Calificare la faza nationala – august 2016
45 KISS CLAUDIU XI A Concursul Interjude?ean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA MENTIUNE
46 KISS CLAUDIU XI A Concursul Interjudetean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA MENTIUNE
47 L?NCR?NJAN MIRCEA NICOLAE XI A FARCA? MARIA SILVIA PREMIUL III
48 LANCRANJAN MIRCEA NICOLAE XI A FARCAS MARIA SILVIA PREMIUL III
49 LANCRANJAN MIRCEA SIPOS EDUARD XI A Concursul National de Istorie si societate în dimensiune virtuala HUZA VALERIA MENTIUNE
50 LANCRANJAN MIRCEA XI A SECTIUNEA POSTER FOTOGRAFICA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national ?colar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
51 LANCRANJAN MIRCEA XI A SECTIUNEA POSTER FOTOGRAFICA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
52 PARSUCA DENISA XI A SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar ?i transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
53 PARSUCA DENISA XI A SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
54 POP DORA XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
55 POP IONU? XI A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaz? cu scop” – concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MEN?IUNE
56 POP IONUT XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MENTIUNE
57 POP STEFANA MARIA XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
58 POP TATIANA XI A SECTIUNEA PRELUCRARE IMAGINE Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
59 POP TATIANA XI A SECTIUNEA PRELUCRARE IMAGINE Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
60 SIPOS EDUARD XI A Concursul de Programare CATALYST CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL III
61 STAN ANDREI XI A Concursul Interjudetean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL I
62 STAN ANDREI XI A CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
63 STAN ANDREI XI A CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
64 STAN ANDREI XI A Concurs INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL II
65 BANDI ANDREEA IULIA XI B Concursul de matematica aplicata ,,Adolf Haimovici” BLAGA MIRELA GABRIELA MENTIUNE
66 BOSCA CRISTINA XI B Concursul de matematica aplicata ,,Adolf Haimovici” BLAGA MIRELA GABRIELA MENTIUNE
67 CHIRA ANCA RODILA CARMEN RUS ANDREEA XI B ISTORIE Concursul de ,,Cultura si civilizatie în Romania” HUZA VALERIA MADAR IULIA PREMIUL II
68 LADOR OANA ANASTASIA XI C FARCAS MARIA SILVIA PREMIUL III
69 LADOR OANA ANASTASIA XI C FARCA? MARIA SILVIA PREMIUL III
70 BOLDOR CRISTINA XII A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
71 COSTIN MARA XII A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
72 OLTEAN AMALIA XII A SECTIUNEA ARTa FOTOGRAFICa Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografic?, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
73 OLTEAN AMALIA XII A SECTIUNEA ARTa FOTOGRAFICa Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografic?, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
74 BORA OCTAVIAN VASILE XII B SEC?IUNEA FILM ÎN LIMBA ENGLEZ? Concursul ,,Creeaz? cu scop” –concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini,postere ?i film, (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL I
75 BORA OCTAVIAN VASILE XII B SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film, (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL I
76 KEREKES IULIA CECILIA XII C Sesiunea de referate si comunicari stiintifice ALMASAN ALEXANDRINA MEN?IUNE
77 KEREKES IULIA CECILIA XII C Sesiunea de referate si comunicari stiintifice ALMASAN ALEXANDRINA MENTIUNE

Arhiva concursuri


2014-2015