Rezultate la olimpiada - filiera teoretica

 

Rezultate olimpiada 2015-2016


Nr.crt Elev Clasa Disciplina Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 BELU IOANA ALEXANDRA VIII B GEOGRAFIE CHERECHES NICOLETA-CORINA PREMIUL I PREMIUL  SPECIAL
2 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII VOLEI OLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLAR MAN CRISTIAN IOAN PREMIUL I PREMIUL III (medalie de bronz)
3 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII VOLEI OLIMPIADA NA?IONAL? A SPORTULUI ?COLAR MAN CRISTIAN IOAN PREMIUL I PREMIUL III (medalie de bronz)
4 ECHIPA LAPI (10 elevi) VII-VIII VOLEI OLIMPIADA GIMNAZIILOR ITT MIRCEA PREMIUL I PREMIUL II (medalie de argint)
5 ECHIPA LAPI (10 eleve) VII-VIII BASCHET OLIMPIADA GIMNAZIILOR CHIRA LAURENTIA RODICA PREMIUL I PREMIUL I (medalie de aur)
6 ECHIPA LAPI (10 eleve) VII-VIII BASCHET OLIMPIADA GIMNAZIILOR CHIRA LAUREN?IA RODICA PREMIUL I PREMIUL I (medalie de aur)
7 GROSAN ANDREI CATALIN XII D PREGATIRE SPORTIVA TEORETICA CRET IOAN- VIOREL PREMIUL I DIPLOMA DE PARTICIPARE
8 CUPSA GABRIELA MADALINA V A LIMBA SI LITERATURA ROMANA MICLEA DANIELA MENTIUNE
9 SABAU BIANCA MARIA VIII A FIZICA COROIAN CALINA MENTIUNE
10 BELU IOANA ALEXANDRA VIII B ISTORIE ALAMASAN  ALEXANDRINA MENTIUNE
11 TEOCAN ANCA LARISA X A RELIGIE CHIRILA MARIUS OVIDIU PREMIUL II
12 TEOCAN ANCA LARISA X A RELIGIE CHIRIL? MARIUS OVIDIU PREMIUL II
13 KISS CLAUDIU FLORIN XI A INFORMATICA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
14 LANCRANJAN MIRCEA NICOLAE XI A FIZICA FARCAS MARIA SILVIA PREMIUL III
15 STAN ANDREI XI A TEHNOLOGIA INFORMATIEI CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
16 BANCE ANDREEA XI B CHIMIE GHERMAN DORINA-EMILIA PREMIUL III
17 MANASTUREAN PAULA ANDREEA XI B CHIMIE GHERMAN DORINA-EMILIA MENTIUNE
18 LADOR OANA ANASTASIA XI C RELIGIE CHIRILA MARIUS OVIDIU PREMIUL III
19 NEMES ALESANDRA XI D PREGATIRE SPORTIVA TEORETICA DROTAR AUREL MENTIUNE
20 PLIAN IULIA XI D PREGATIRE SPORTIVA TEORETICA DROTAR AUREL PREMIUL III
21 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII BASCHET OLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLAR CATINEAN SIMONA ELENA PREMIUL I
22 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII BASCHET OLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI ?COLAR CATINEAN SIMONA ELENA PREMIUL I
23 BORA OCTAVIAN VASILE XII B PSIHOLOGIE OARGA SMARANDA- ADRIANA PREMIUL III
24 KEREKES IULIA CECILIA XII C ISTORIE ALMASAN ALEXANDRINA MENTIUNE
25 STREANG ANA- MARIA XII D PREGATIRE SPORTIVA TEORETICA CRET IOAN- VIOREL PREMIUL III

Arhiva olimpiade


2014-2015