Rezultate la concursuri sportive

 

 

Rezultate concursuri 2015-2016


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII MAN CRISTIAN IOAN PREMIUL I PREMIUL III (medalie de bronz)
2 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII MAN CRISTIAN IOAN PREMIUL I PREMIUL III (medalie de bronz)
3 ECHIPA LAPI (10 elevi) VII-VIII ITT MIRCEA PREMIUL I PREMIUL II (medalie de argint)
4 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Tull LOCUL III (medalie de bronz)
5 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Tull LOCUL III (medalie de bronz)
6 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL II (medalie de argint )
7 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Lupta LOCUL II (medalie de argint )
8 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONSHIP- Tehnici speciale LOCUL II (medalie de argint )
9 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONSHIP- Children male sparring LOCUL II (medalie de argint )
10 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Patern LOCUL I(medalie de aur )-
11 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Patern LOCUL I(medalie de aur )-
12 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Tul LOCUL I (medalie de aur)
13 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Tul LOCUL I (medalie de aur)
14 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Power Test LOCUL I (medalie de aur )
15 Bodea Bazil Alexandru IX D CUPA ROMANIEI- Lupta, Tull ?i Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
16 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL I (medalie de aur )
17 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Lupta LOCUL I (medalie de aur )
18 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Team LOCUL I (medalie de aur )
19 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Power Test LOCUL I (medalie de aur )
20 Bodea Bazil Alexandru IX D CUPA ROMANIEI- Lupta, Tull ?i Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
21 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL I (medalie de aur )
22 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Lupta LOCUL I (medalie de aur )
23 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Team LOCUL I (medalie de aur )
24 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Junior Male Pattern LOCUL I (medalie de aur )
25 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Junior Male Sparring LOCUL I (medalie de aur )
26 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Lupta, Tull si Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
27 Kis Eduard Triatlon Costin Manuel Locul 4 - Mentiune
28 Tarta Octav Triatlon, Campionatul National de Sala Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
29 Tarta Octav Campionatul National în aer liber Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
30 Boer Alex Gabriel IX B CUPA ROMÂNIEI LOCUL 1 (medalie de aur )
31 Boer Alex Gabriel IX B CUPA ROMANIEI LOCUL 1 (medalie de aur )
32 Minivolei FEDERATII DE SPECIALITATE Florea Dan-Sorin Locul 5
33 U 14 – Minibaschet fete FEDERATII DE SPECIALITATE Hasmasan Oana Locul 5
34 U16 – baschet fete FEDERATII DE SPECIALITATE Chira Lauren?ia Rodica Locul 4
35 VOLEI CADETI FEDERATII DE SPECIALITATE Miclea Radu Constantin Locul 1 - Medalie de aur
36 VOLEI JUNIORI FEDERATII DE SPECIALITATE Man Cristian Ioan Locul 3 - Medalie de bronz
37 VOLEI SPERANTE FEDERATII DE SPECIALITATE Itt Mircea Locul 1 - Medalie de aur
38 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII CATINEAN SIMONA ELENA PREMIUL I
39 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII C?TINEAN SIMONA ELENA PREMIUL I

Arhiva concursuri


2014-2015